ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ 2025

Dziś (08.12.2025 r.), Komisja konkursowa w składzie:

– Pan Mirosław Turza

Pani Dorota Sanok

– Pani Agnieszka Majder

dokonała oceny prac dostarczonych w ramach konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną. 🧑🏻‍🎄 W ramach oceny wybrano 4 kartki, które otrzymają nagrodę główną – jest to profesjonalny wydruk kartek w drukarni (by można było przekazać je swoim bliskim). Lista osób nagrodzonych nagrodą główną:

Kategoria I: Szymon Wasilewski

Kategoria II: Sara Kowal

Kategoria III: Adela Adamowska

Kategoria IV: Justyna Iwasieczko

Zwycięskie prace możecie zobaczyć w galerii zdjęć do niniejszego posta.

Jury postanowiło także wyróżnić dodatkowo następujących uczestników (z racji na wysoki poziom zaprezentowanych prac). Są to:

– Karolina Krywko

– Laura Gelmuda

– Hanna Dudzińska

– Krzysztof Naparty

– Aleksandra Jabłońska

– Martyna Herda

Wyróżnione osoby otrzymają dyplomy oraz nagrody pocieszenia.

Wszystkie dzieci, które złożyły prace w konkursie (bez względu na to, czy otrzymały nagrody lub wyróżnienia) zapraszamy do Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie w dniach 18-19 grudnia po odbiór nagród pocieszenia. W tych samych dniach zapraszamy także zwycięzców oraz osoby wyróżnione do odbioru nagród głównych (wydrukowane kartki), nagród pocieszenia oraz dyplomów.

Gratulujemy wszystkim dzieciom, dziękujemy za udział i nie możemy doczekać się kolejnego konkursu za rok. ❤️