Dziś (08.12.2025 r.), Komisja konkursowa w składzie:
– Pan Mirosław Turza
– Pani Agnieszka Majder
dokonała oceny prac dostarczonych w ramach konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną.
W ramach oceny wybrano 4 kartki, które otrzymają nagrodę główną – jest to profesjonalny wydruk kartek w drukarni (by można było przekazać je swoim bliskim). Lista osób nagrodzonych nagrodą główną:
Kategoria I: Szymon Wasilewski
Kategoria II: Sara Kowal
Kategoria III: Adela Adamowska
Kategoria IV: Justyna Iwasieczko
Zwycięskie prace możecie zobaczyć w galerii zdjęć do niniejszego posta.
Jury postanowiło także wyróżnić dodatkowo następujących uczestników (z racji na wysoki poziom zaprezentowanych prac). Są to:
– Karolina Krywko
– Laura Gelmuda
– Hanna Dudzińska
– Krzysztof Naparty
– Aleksandra Jabłońska
– Martyna Herda
Wyróżnione osoby otrzymają dyplomy oraz nagrody pocieszenia.
Wszystkie dzieci, które złożyły prace w konkursie (bez względu na to, czy otrzymały nagrody lub wyróżnienia) zapraszamy do Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie w dniach 18-19 grudnia po odbiór nagród pocieszenia. W tych samych dniach zapraszamy także zwycięzców oraz osoby wyróżnione do odbioru nagród głównych (wydrukowane kartki), nagród pocieszenia oraz dyplomów.
Gratulujemy wszystkim dzieciom, dziękujemy za udział i nie możemy doczekać się kolejnego konkursu za rok. ![]()







